Onze nieuwe consultant civiel: Richard Bekooij

05 oktober 2018

Wij zijn verheugd weer leuk nieuws te kunnen melden. Team Qualified People breidt wederom uit! Ditmaal stellen we graag Richard Bekooij aan je voor.

Per 1 oktober is Richard in ons team aan de slag gegaan als Consultant Civiele Techniek. Hij heeft ruime ervaring op dit vlak, opgedaan bij diverse detacheringsbureaus in de civiele branche. Benieuwd wat hij leuk vindt aan zijn vak en waarom hij goed is in wat hij doet? Lees hier meer over Richard Bekooij. Heb je vragen aan Richard over jouw mogelijkheden voor een mooie carrière switch of over bijvoorbeeld de branche? Of ben je op zoek naar civiel technisch talent? Je bent van harte welkom, hij staat voor je klaar. Zijn contactgegevens vindt je hier.


We zijn blij met zijn komst en heten hem van harte welkom in ons team!Daarom Qualified People!

Daarom
Qualified People

Gekwalificeerd
Menselijk
Professioneel betrokken

Mis geen enkele vacature met onze job alert!

Altijd op de hoogte van de nieuwste vacatures? De snelste weg naar jouw nieuwe
uitdaging!